הארץ: "בית המשפט דחה תביעת עמידר"

הארץ, ליאורה קפלן: "בית המשפט דחה תביעת עמידר לביטול חכירת דירה: לא קיבל את הטענה שהרישום נעשה בטעות." "העדה היחידה שהעידה מטעם עמידר כי הזכאים ויתרו על זכותם על הדירה היתה בת 9 כשנערכו מסמכי הרישום." התובעים יוצגו ע"י עורך דין אהרן כהן, ועורך דין יהונתן גולן.

קרא עוד »

ידיעות אחרונות, נדלן משפטי : "קבלן מכר דירה עם ליקויים ותבע את הקונים בגלל שתבעו אותו "

ידיעות אחרונות, נדלן משפטי : קבלן מכר דירה עם ליקויי בניה ותבע ידיעות אחרונות, נדל"ן משפטי : תביעת ליקויי בניה. קבלן בנין מכר דירה עם ליקויי בניה ותבע את הקונים בגלל שתבעו אותו על ליקויי הבניה. בית המשפט דחה את התביעה של הקבלן. התובעים יוצגו ע"י עורך הדין אהרן כהן ועורך הדין יהונתן גולן.

קרא עוד »

הארץ: דחיה על הסף של תביעת פינוי נגד דיירים מוגנים

הארץ: דחיה על הסף של תביעת פינוי נגד דיירים מוגנים . הארץ, ליאורה קפלן , "בית המשפט": לא כל הפסקה בתשלום דמי שכירות , מאפשרת לפנות דייר" נדחתה על הסף תביעת פינוי של דיירים מוגנים בטענה שלא שילמו דמי שכירות. הנתבעים יוצגו ע"י עורך דין אהרן כהן, ועורך דין יהונתן גולן.

קרא עוד »

הארץ: קבלנים יפצו במיליון שקל דיירים וועד בית מאשדוד – בשל ליקויים

הארץ בן ציון ציטרין: "קבלנים יפצו במיליון שקל דיירים וועד בית באשדוד בשל ליקויים" בית המשפט המחוזי בבאר שבע חייב את חברות קבלניות לפצות דיירים וועד בית של בניין באשדוד, בסך כמילון שקלים בגין ליקויי בניה בדירות פרטיות וברכוש המשותף . בית המשפט גם קבע כי וועד בית/נציגות הבית המשותף רשאית להגיש תביעה בשם כל הדיירים. הדיירים וועד הבית יוצגו ע"י עורך דין אהרן כהן, ועורך דין יהונתן גולן.

קרא עוד »

ליקויי בניה פיצויי שיא : ידיעות אחרונות, מוסף כלכלה

ליקויי בניה פיצויי שיא : ידיעות אחרונות, מוסף כלכלה "בית המשפט המחוזי פסק פיצוי שיא על ליקוי בניה בעלות 21 מיליון שקל" בית המשפט פסק בגין ליקויי בניה פיצוי שיא הנאמד ב- 21 מיליון ₪ לדיירי פרויקט בניה בשל ליקויי בניה ושטח דירה קטן מהמובטח. התובעים יוצגו ע"י עורך הדין אהרן כהן ועורך הדין יהונתן גולן.

קרא עוד »

ידיעות אחרונות נדלן משפטי – סעיף שנוגד את חוק הגנת הדייר

ידיעות אחרונות נדלן משפטי – סעיף שנוגד את חוק הגנת הדייר ידיעות אחרונות, נדל"ן משפטי, עופר פטרסבורג: לא ניתן להכניס לחוזה סעיף שנוגד את חוק הגנת הדייר בית המשפט דחה על הסף תביעת פינוי שהגיש בעל בית , עורך דין במקצועו נגד ילדיו של דייר מוגן שנפטר. הדייר המוגן המנוח חתם עם בעל הבית על סעיף בהסכם שלפיו , לאחר מותו , ילדיו לא יהיו מוגנים על ידי חוק הגנת הדייר, ואולם למרות זאת תביעת הפינוי נדחתה. השופט נימק את דחית התביעה בכך שחוק הגנת הדייר הינו חוק קוגנטי שלא ניתן להתנות עליו הדיירים יוצגו על ידי משרד עורך דין אהרן כהן ועורך דין יהונתן ששי גולן ועו"ד

קרא עוד »

מעריב: איריס פרחי : "מי יציל את הבית שלי?"

מעריב: תביעת ליקויי בניה נגד שיכון ופיתוח רוכשי בתים בישובים חבר ואומן שבחבל התענך הגישו תביעה כנגד חברת הבניה שיכון ופיתוח בגין ליקויי בניה חמורים אשר במסגרתה טענו בין היתר כי בתיהם שוקעים בגלל כשלים בביסוס וביסודות הבתים ובנוסף נמצאו ליקויי בניה רבים. התובעים יוצגו ע"י עורך הדין אהרן כהן ועורך הדין יהונתן גולן.

קרא עוד »

אתר מחלקה ראשונה : "קשישה טוענת : אחייני רוצים לנשלי מדירתי "

ניצול קשישה . לטענתה , זמן קצר לאחר השבעה על מות בתה הוחתמה במרמה על ידי אחייניתה על מסמכים לפיהם היא מעבירה לשלושת אחייניה את זכויותיה בדירתה במתנה . עתירת הקשישה התקבלה לאחר שהאחייניות הסכימו לביטול העברת הדירה לשמן . הקשישה יוצגה ע"י עורך דין אהרן כהן, ועורך דין שמואל אלמגור .

קרא עוד »

מעריב : "הסיכון שבמעקה"

מעריב : הסיכון שבמעקה מעריב , אברהם בן עזרא : "הסיכון שבמעקה" בפרויקט בניה של רבי קומות בעיר רמלה התגלו ליקויי בניה בטיחותיים במעקות המרפסות. בית המשפט הורה לתקן את הליקויים ואולם מבדיקה של מכון התקנים עלה כי התיקונים שנעשו על ידי הקבלן היו שוליים. בינתיים הומלץ שלא לאפשר לילדים כניסה למרפסות ללא השגחת מבוגר. התובעים והנציגויות יוצגו ע"י עורך הדין אהרן כהן ועורך הדין יהונתן גולן.

קרא עוד »

הארץ : שיכון ופיתוח תשלם פיצויים של כ 5 מיליון שקל בגין ליקויי בניה

פיצויים גבוהים בגין ליקויים בניה . הארץ, שיכון ופיתוח תשלם פיצויים בגין ליקויי בניה הארץ, בן ציון ציטרין, שיכון ופיתוח תשלם כ 5 מיליון שקל לדיירי ישוב בחבל התענך. בית המשפט אישר הסכם פשרה, לפיו חויבה חברת שיכון ופיתוח לשלם ל- 27 משפחות בישובים חבר ואומן בחבל התענך פיצויים בגין ליקויי בניה בסך של כ- 5 מיליוני שקלים אלו פיצויים מהגבוהים ביותר שנפסקו בגין ליקויי בניה. את התובעים יצגו עורך הדין אהרן כהן ועורך הדין יהונתן גולן.

קרא עוד »

איילון עיתון רמלה לוד והסביבה: "ביהמ"ש : הבתים נראים כמו שכונת עוני מוכת עובש "

תביעת ענק בשל לקוי בניה בית המשפט פסק בגין ליקויי בניה פיצוי שיא הנאמד ב- 21 מיליון ₪ לדיירי פרויקט בניה בשל ליקויי בניה ושטח דירה קטן מהמובטח. התובעים יוצגו ע"י עורך הדין אהרן כהן ועורך הדין יהונתן גולן.

קרא עוד »

ידיעות אחרונות, נדל"ן, מיטל סטבינסקי: איחור בתשלום דמי שכירות אינו סיבה לפינוי "

ידיעות אחרונות, נדל"ן, מיטל סטבינסקי: איחור בתשלום דמי שכירות של דייר מוגן אינו סיבה לפינוי . איחור בתשלום דמי שכירות אינו סיבה לפינוי דייר מוגן " בית המשפט קבע " בעל דירה המבקש לפנות את הדייר בעילה של אי תשלום דמי שכירות , חייב להוכיח שהימנעות הדייר מלשלם את דמי השכירות מגיעה להפסקה בתשלום דמי השכירות שהפכה לעניין של קבע . " הנתבעים יוצגו ע"י עורך הדין אהרן כהן ועורך הדין יהונתן גולן.

קרא עוד »

הארץ: המחוזי חייב חברת בניה בפיצויים בסך 21 מיליון בגין ליקוי בניה והפסד שטח דירות

ארץ: המחוזי חייב חברת בניה בפיצויים במיליוני שקלים. הארץ, בן ציון ציטרין , בית המשפט המחוזי חייב חברת בניה בפיצויים בסך 21 מיליון שקל בגין ליקויי בניה והפסד שטח דירות. 123 התובעים והנציגויות יוצגו ע"י עורך הדין אהרן כהן ועורך הדין יהונתן גולן.

קרא עוד »

מעריב, איריס פרחי :" שכונה של עוני ולא של פאר"

123 דיירים אשר רכשו דירות בפרויקט טענו כי בדירות התגלו ליקוי בניה כי הן נמסרו להם באיחור ושטחן ביה קטן ממה שפרסמו הקבלנים . בפסק הדין קבע ביהמ"ש : כללית ניתן לומר , שדירות היוקרה ושכונת היוקרה שהובטחו לרוכשיי הדירות – נתבררו כחלום שנגוז ואפשר אף סיוט " 123 התובעים והנציגויות יוצגו ע"י עורך הדין אהרן כהן ועורך הדין יהונתן גולן.

קרא עוד »

צור קשר

חייגו אלינו או השאירו  פרטים ונחזור אליכם בהקדם